PRYWATNY KUCHARZ

Jeżeli chcesz zorganizować wykwintną i wyjątkową kolację, obiad lub ważne wydarzenie w stylu włoskim, to jestem do Twojej dyspozycji.
Wspólnie ułożymy lub to ja zaproponuję menu odpowiednie do okazji. Zorganizuję wszystkie składniki i przygotuję dania u Ciebie w domu lub wskazanym miejscu. Jako prywatny włoski kucharz dostarczę Tobie i Twoim najbliższym niezapomnianych kulinarnych emocji. Możecie brać czynny udział w przygotowywaniu posiłków lub po prostu miło spędzać ze sobą czas, a ja podam Wam pyszne włoskie jedzenie.

.

NIEZAPOMNIANE KULINARNE EMOCJE


Oprócz gotowania u Ciebie w domu, realizuję też włoską kuchnię na imprezach firmowych czy spotkaniach biznesowych. Popularne również są chrzciny i komunie. Jeżeli marzy Ci się wesele w stylu włoskim to będę najlepszym szefem kuchni na taką uroczystość. Z oryginalnych składników wyczaruję dania pełne włoskich smaków oraz niespodzianki. Z pewnością będziecie zadowoleni, a takie spotkania pozostaną na zawsze we wspomnieniach, do których łatwo wrócić. Jestem otwarty na Twoje pomysły. Skontaktuj się, a szybko ustalimy wszystkie szczegóły.

.

PRYWATNY POKAZ KULINARNY